Skip to content
Sumani studija logo zenklas-01

SUMANI STUDIJA Internetinio marketingo profesionalai

Apie mus

Kūrybiška Reklamos Strategija

Mes esame įkvepianti reklamos agentūra, specializuojanti reklamos strategijų kūrime. Padedame klientams pasiekti didžiulį matomumą ir sėkmę per įvairias reklamos kampanijas. Kūrybiškumas, strateginis mąstymas ir aukštos kokybės paslaugos yra mūsų pagrindiniai principai. Leiskite mums būti jūsų patikimu reklamos partneriu verslo sėkmei.

Laikinas 2

Mūsų klientų PROJEKTAI

Houstera.lt 

Internetinė parduotuvė sukurta siekiant užtikrinti patogų ir efektyvų būdą įsigyti buitinę techniką, taupant laiką ir pinigus. Tai puiki vieta visiems, norintiems atnaujinti savo namų aparatūrą patikimu ir kokybišku būdu.

Prekių: 3000+
Pro XML importavimas
Patogi prekių paieška

Graikiskamagija.lt 

Internetinė parduotuvė kviečia Jus įkvėpti skonį su aukščiausios kokybės gurmaniškais aliejais ir druska. Pasinerti į šios parduotuvės pasiūlą – tai atrasti prabangią virtuvės patirtį tiesiog Jūsų namuose. Rinkitės iš įvairių skonių ir aromatų, kurie praturtins Jūsų maistą unikaliais ir skanėstingais akcentais.

Išskirtiniai produktai
Unikalus dizainas

Rollsroycerent.lt 

Prabangaus RollsRoyce Ghost automobilio nuomos puslapis. Išskirtiniam automobiliui sukurta unikalaus dizaino svetainė. Sukurtas reklaminis filmukas ir atlikta fotosesija.

Reklaminis filmukas
Fotosesija
Unikalus dizainas

KITI PROJEKTAI